Arşiv

Arşiv için ‘Oyun’ Kategori

PES 2016 Oyun indir

Softwareindir.com pes serisinin eski oyunlarından biri olan Pes 2016 oyununun demo sürümü ile karşınızdayız. Pes 2016 oyununun ismi tam olarak Pro Evolution Soccer 2016 ve oyunun geliştiricisinin adı ise Digital Entertainment.

Oyunu sorusuz bir şekilde oynamanız için ise Intel Core i3 530 işlemci, 2 GB RAM, nVidia GeForce GTX 260 Ekran kartı ve 9 GB boş alana ihtiyacınız olacak. Oyunun demo sürümüünü aşağıdaki bağlantı linkini kullanarak indirin.

Devamını Oku

Oyun

Soccer Manager 2016 Oyun indir

Softwareindir.com bu oyun incelemesinde sizlerle Managerlik oyunları içerisinde yer alan Soccer Manager 2016 oyununun demo sürümünü inceleyeceğiz. Managerlik oyunuyla kendi takımınızı yönetip başarılar elde etmeye çalışacaksınız. Reaktif 2D canlı maç ve ekibin performansını canlı oyunlar sırasında takip edebilirsiniz.

Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 1 GHz işlemci, 1 GB RAM gibi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyabilirsiniz. Görsel efektler gayet başarılı diyebiliriz. Oyunun demo sürümünü software indir farkıyla kendi bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki oyun indirme linkini kullanın.
Devamını Oku

Oyun