Arşiv

Arşiv için ‘Araçlar’ Kategori

Safezone Program indir

Günümüzde dosyaların güvenliği daha bir önem arz etmeye devam ediyor. Bu noktada bizlere Safezone uygulaması destek vermektedir. Safezone uygulaması kapsamlı dosya gizleme Ve şifreleme programı olarak göze hitap ediyor. Dosyaların kilitli ya da kilidi kaldırılmış olduğunu gösterge ile anlayabilme özelliği uygulamada mevcuttur. Program Magic Voltage Technologies tarafından bizlere ücretsiz olarak sunuluyor. Programı indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.
Devamını Oku

Araçlar

AVG Performance 2016 Program indir

Software indir olarak bu program incelemesinde sizlerle bilgisayarınızın performansını artırmaya yönelik bir yazılım olarak AVG Performance 2016 bir göz atacağız. AVG bildiğiniz üzere AVG Technologies tarafından ücretsiz sunulan bir anti virüs uygulamasıdır. Program bilgisayarınızdaki zararlı uygulamaları tespit ederek kaldırmanıza yardımcı olmanın yanında bilgisayarınıza yeni uygulamalar yüklenirken zararlı içerikleri tespit eder ve yükleme yapmamanıza ister. Softwareindir.com farkıyla Programı indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Devamını Oku

Araçlar

Syncovery Program indir

Softwareindir.com olarak bu yazımızda en çok gereksinim duyduğumuz bir konuya uygun bir yazılım ile karşınızdayız .Syncovery uygulaması ile bilgisayarınızdaki dosyaların yedeklenme işlevini yapabilirsiniz. Uygulamada Online depolama servisleri, FTP adresleri üzerinde yedeklemeye devam edebilmek mümkün. Program Super Flexible Software Ltd. & Co. KG firması ücretsiz olarak sunmaktadır. Sofware indir farkıyla uygulamayı bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Devamını Oku

Araçlar

GetFoldersize Program indir

Gündelik hayatta bazen dosyalarımız hakkında detaylara ihtiyaç duyarız. Bu ihtiyaçlardan birisini klasörlerin boyularını öğrenmedir. GetFoldersize uygulaması Klasör Boyutlarını Hesaplama uygulamasıdır. Sabit diskiniz üzerinde bulunan klasör ve alt klasörlerin diskinizde ne kadar yer kapladığı ile ilgili detayları sizlere sunar. Program üreticisi tarafından ücretsiz bir şekilde kullanıcılarına sunuluyor. Programı indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.
Devamını Oku

Araçlar